اشتراک در فیسبوکاشتراک در توییتراشتراک در لینکدیناشتراک در گوگل پلاسعضویت در کانال تلگرامنسخه متنیسرپرست شرکت پایانه‌های نفتی ایران:
ایمنی فرودگاه خارک افزایش یافت

1397/10/8 شنبه
سرپرست شرکت پایانه‌های نفتی ایران با اشاره به اهمیت بسیار بالای فرودگاه شهدای جزیره خارک گفت: الزام‎های فرودگاهی و ایمنی زمینی فرودگاه خارک افزایش یافت.
به گزارش شانا به نقل از شرکت پایانه‎های نفتی ایران، عباس اسدروز در نشست بررسی وضع فرودگاه جزیره خارک تصریح کرد: فرودگاه شهدای جزیره خارک یکی از مهم‎ترین و راهبردی‌ترین فرودگاه‎های کشور در حوزه حمل‎ونقل هوایی است و از لحاظ لجستیک نقش مهم و تاثیرگذاری در این جزیره دارد.

وی ادامه داد: در ٩ ماه امسال بیش از ۳ هزار و ۶۰۰ پرواز در فرودگاه جزیره خارک بدون حادثه و با ایمنی کامل انجام شده است و این نشان از توان بالای کارکنان زمینی و عملیاتی شرکت پایانه‎های نفتی ایران در حوزه فرودگاه این جزیره دارد.

به گفته وی، همچنین در ٩ ماه گذشته بیش از ١۶٩ هزار مسافر و بیش از ۲ میلیون و ٧٠٠ هزار کیلوگرم بار با بالاترین استاندارد‌های روز جا‌به‌جا شده است.

در ادامه، اصلان کاظم‎پور، مشاور هوانوردی، هواپیمایی و فرودگاهی وزارت نفت گفت: در بازیدها و ممیزی فرودگاه شهدای جزیره خارک، گام‎های موثری در زمینه رعایت الزام‎های فرودگاهی و ایمنی زمینی فرودگاهی برداشته شده است و روند رو به رشدی را در فرودگاه جزیره خارک می‎توان مشاهده کرد.

همچنین مانی عبدالله‎زاده، مدیر بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) شرکت ملی نفت ایران، درباره اهمیت و ارتقای ایمنی زمینی فرودگاه‌های ملکی شرکت ملی نفت ایران اظهار کرد: رعایت استانداردهای بین‎المللی سازمان هواپیمایی کشوری و تلاش برای ایجاد یک نظام‎نامه نوین سازماندهی مشاغل آتش‎نشانی و تصدی‎گری ایمنی صنعت نفت نیازمند یک برنامه مدون و اجرایی است.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران میباشد. استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Best View in 1024x768