دوشنبه, 10 مهر 1402

  • ساعت : ۰۴:۱۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ 
  • کد خبر : ۲۰۰۰۰۰۷۴۹۵
برگزاری نشست سراسری هم اندیشی مدیران ارشد و روسای HSE صنعت نفت
نشست سراسری هم انديشي مدیران ارشد و رؤسای HSE صنعت نفت روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ 19 لغایت 20 اردیبهشت ماه سال 1402 برگزار می شود.

مدیر کل HSE وزارت نفت از برگزاری نشست سراسری هم انديشي مدیران ارشد و رؤسای HSE صنعت نفت در اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد. 
مظاهر انصاری هدف از این نشست را تبیین اركان جهت ساز و اهداف و سیاست¬های کلان HSE، مباحث كليدي حيطه هاي تخصصی، بررسی چالش ها و راهکارهای اجرایی به منظور ارتقاء HSE در صنعت نفت برشمرد و اظهار داشت در این هم اندیشی موضوعاتي نظير فرصت ها و چالش هاي رشد و بلوغ HSE در صنعت نفت، جايگاه HSE در طرح ها و پروژه هاي صنعت نفت، الزامات HSE پيمانكاران، ملاحظات HSE در عمليات، درس آموزي از حوادث، موضوعات تخصصي ايمني و آتش نشاني، محيط زيست، بهداشت، برنامه ريزي و ارزيابي عملكرد، مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.
وی  افزود؛ این نشست با حضور بیش از 250 نفر از مديران ستادي، مديران ارشد و رؤساي HSE شركت هاي اصلي، فرعي تابعه، واگذار شده به بخش غير دولتي و مديران ارشد شركتهاي پيمانكاري و هلدينگ هاي بزرگ صنعت نفت برگزار خواهد شد.
انصاری با اشاره به اهمیت مقوله HSE در صنعت نفت ابراز امیدواری کرد با به اشتراک¬گذاری درس آموخته ها و تجارب موفق مدیریتی در این نشست تخصصی، بستر مناسبی برای همگرایی و هم افزایی مسئولان و مديران ارشد در راستای نهادینه سازی فرهنگ HSE در صنعت پرمخاطره نفت فراهم شود. 

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی از نشست فوق کلیک نمایید. 
 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V6.1.4.0