اشتراک در فیسبوکاشتراک در توییتراشتراک در لینکدیناشتراک در گوگل پلاسعضویت در کانال تلگرامنسخه متنی
برگزاری کارگروه بازنگری دوره‎های آموزشی اچ اس یی وزارت نفت در منطقه ویژه پارس

1398/11/15 سه‌شنبه
نشست کارگروه بازنگری دوره‌های آموزشی اچ‌اس‌یی و پدافند غیرعامل وزارت نفت در سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، شهرام احمدی، رئیس سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی اداره کل اچ‌اس‌یی و پدافند غیرعامل وزارت نفت اظهار کرد: ۱۹۷ دوره آموزشی در مجموعه اچ‌اس‌یی و پدافند غیرعامل وزارت نفت ثبت شده است که ضرورت دارد دوره‌های آموزشی براساس تحلیل‌ها، نتایج رویدادها و حوادث در صنعت نفت از سوی کارگروه‌های تخصصی بازنگری شود.

وی با اشاره به حضور ۷۰ متخصص در کارگروه‌های بازنگری دوره‌های آموزشی اچ‌اس‌یی وزارت نفت گفت: متخصصان در پنج کارگروه پدافند غیرعامل، ایمنی، آتش‌نشانی، بهداشت و محیط زیست حضور دارند که پس از پایان بررسی‌ها، دوره‌ها بازبینی و شناسنامه جدید تدوین و به همه شرکت‌ها ابلاغ می‌شود.

احمدی برگزاری دوره‌های آموزشی اچ‌اس‌یی و پدافند غیرعامل در صنعت نفت را براساس چارچوبی تعریف‌شده دانست و تاکید کرد: در همه دوره‌های آموزشی مرتبط با اچ‌اس‌یی در صنعت نفت شناسنامه اختصاصی مرتبط با هر دوره وجود دارد که در این شناسنامه عنوان دوره، سرفصل‌ها، شرایط مدرس و شرکت‌کنندگان بررسی و استانداردسازی می‌شود و همه شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نفت این دوره‌ها را براساس شناسنامه آموزشی مرتبط با دوره اجرا می‌کنند.
وی تصریح کرد: آموزش یکی از ابزارهای کلیدی برای کنترل و ریسک‌های عملیاتی است که به این منظور با ارائه آموزش‌های لازم به کارکنان به ارتقای سطح آگاهی و دانش آنان نسبت به محیط کار و روش‌های کنترل پرداخته می‌شود.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران میباشد. استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Best View in 1024x768