اشتراک در فیسبوکاشتراک در توییتراشتراک در لینکدیناشتراک در گوگل پلاسعضویت در کانال تلگرامنسخه متنی
پایان بازنگری دوره های آموزشی HSE و پدافند غیر عامل

1398/12/8 پنجشنبه

پنجمين كميته بازنگري دوره هاي آموزشي HSE با محوريت محيط زيست، در تاريخ 4 تا 7 اسفند در مشهد مقدس و با ميزباني شركت پخش خراسان رضوي برگزار و با اين ترتيب بازنگري اين دوره ها به پايان رسيد.


پنجمين كميته بازنگري دوره هاي آموزشي HSE با محوريت محيط زيست ، در تاريخ 4 تا 7 اسفند در مشهد مقدس و با ميزباني شركت پخش خراسان رضوي برگزار و با اين ترتيب بازنگري اين دوره ها به پايان رسيد. 
بازنگری شناسنامه دوره های آموزشی HSE  و پدافند غیرعامل در قالب پنج کمیته تخصصی از ۴ بهمن ماه سال جاري آغاز و ديروز ۷ اسفند به پایان رسید. در طی این مدت به ترتیب پنج کمیته تخصصی پدافندغیرعامل، ایمنی و آتش نشانی، مشترک HSE، بهداشت و محیط زیست تشکیل و در مدت ۲۱ روزکاری ۱۹۷ شناسنامه دوره های موجود بازنگری و در نتیجه و به عنوان خروجی نهایی بیش از ۱۷۰ شناسنامه جدید تهیه شد. 
در این کمیته ها بیش از ۸۰ نفر از متخصصین حیطه های تخصصی و همكاران آموزش از ستاد وزارت نفت، شرکتهای اصلی، فرعی و تابعه همکاری بسیار اثربخشی داشتند و در قالب کار تیمی ، حرفه ای و مقید به زمان بندی و پرتلاش مشارکت فعال نمودند . 
بدين وسيله از:
* مدیران محترم HSE چهار شرکت اصلی که میزبانی هر یک از کمیته ها را برعهده گرفتند...
* معاونین محترم اداره کل HSE که با حضور خود موجب همگرایی، مرجعیت تخصصی و  پیشبرد ارزنده بحثهای تخصصی شدند....
* روسای محترم HSE شرکتهای تابعه که حضور همکاران محترم را تسهیل نمودند...
* روسای محترم HSEشرکتها و مناطق عملیاتی میزبان شامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد، سازمان منطقه ویژه انرژی پارس، شرکت گاز استان تهران و شرکت ملی پخش منطقه خراسان رضوی که میزبانی بسیار شایسته برای همکاران ما بودند...
 نیز صمیمانه سپاسگزاریم.
امید زحمات شما عزیزان همواره پرثمر و منشا خیر و برکت برای صنعت نفت و کشور عزیزمان باشد  و برای همه شما و خانواده محترمتان آرزوی سلامتی تندرستی شادکامی و موفقیت داریم. 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران میباشد. استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Best View in 1024x768