دسترسی سریع

اشتراک در فیسبوکاشتراک در توییتراشتراک در لینکدیناشتراک در گوگل پلاسعضویت در کانال تلگرامنسخه متنی
بازدید مدیرکل HSE و پدافند غیرعامل وزارت نفت از منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر

1400/11/6 چهارشنبه

مظاهر انصاری، مدیرکل HSE و پدافند غیرعامل وزارت نفت و هیأت همراه، روز سه شنبه مورخ ۵ بهمن ۱۴۰۰ از شرکت‌های پتروشیمی منطقه ماهشهر بازدید و وضعیت HSE منطقه را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.


نخستین برنامه این بازدید، حضور در جلسه فرماندهان حادثه سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با حضور مدیر عامل سازمان منطقه ویژه، مدیر HSE شرکت ملی صنایع پتروشیمی و تیم های فرماندهی حادثه شرکت‌های پتروشیمی منطقه بود. در این جلسه، گزارشی از مانور سراسری منطقه و نقاط قوت و ضعف آن ارائه شد. انصاری در این نشست ضمن تشکر از اقدامات منسجم صورت گرفته در منطقه ماهشهر در خصوص طرح توانمندسازی فرماندهان حادثه، بر ضرورت تمرکز بر پیشگیری با رویکرد مدیریت ریسک در ادامه مسیر تأکید کرد.
در ادامه برنامه، از درجات آتش نشانان صنعت نفت  رونمایی و به طور نمادین به سه نفر از افسران ارشد، افسران و آتش نشانان سازمان منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر اعطاء شد.

پس از اعطای درجات، انصاری و هیأت همراه در ایستگاه مرکزی آتش نشانی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی حاضر و ضمن حضور در جمع آتش نشانان ایستگاه، از تأسیسات و ساختمان ایستگاه بازدید به عمل آوردند. در این بازدید ضمن بررسی زیرساختها و وضعیت ناوگان آتش نشانی، از بخش آموزش میدانی و عملیاتی آتش نشانان نیز بازدید و  همزمان یکی از تمرین های عملیاتی آموزشی آتش نشانان از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت.
 در ادامه برنامه، از شرکت های پتروشیمی شهید تندگویان و پتروشیمی بندر امام بازدید و وضعیت پیشرفت پروژه های زیست محیطی این دو شرکت بررسی شد. آخرین برنامه کاری، بازدید دریایی از اسکله های مجتمع های پتروشیمی رازی، پایانه ها و مخازن و بندر امام بود.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران میباشد. استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Best View in 1024x768