دسترسی سریع

اشتراک در فیسبوکاشتراک در توییتراشتراک در لینکدیناشتراک در گوگل پلاسعضویت در کانال تلگرامنسخه متنی
ضرورت یکپارچگی HSE در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر

1400/11/6 چهارشنبه
مظاهر انصاری، مدیرکل HSE و پدافند غیرعامل وزارت نفت روز چهارشنبه مورخ 6 بهمن 1400، در نشست مشترک با مدیران عامل شرکت‌های پتروشیمی منطقه ماهشهر که با حضور معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر برگزار شد، بر ضرورت یکپارچگی HSE در منطقه ویژه پتروشیمی ماهشهر و رعایت ضوابط ابلاغی HSE  و پدافند غیرعامل وزارت نفت و شرکت ملی صنایع پتروشیمی تأکید کرد.
وی با اشاره به اهمیت منطقه و تجربه کسب شده در ساماندهی یکپارچه مدیریت شرایط اضطراری منطقه‌  ماهشهر، مدیریت پیشگیری از همه گیری بیماری کرونا و تأکید بر استمرار این رویکردها و یادگیری از این تجربه در سایر مناطق، تسری این رویکرد به سایر بخش‌ها از جمله مدیریت یکپارچه محیط زیست در منطقه را خواستار شد.
وی افزود در شرکت‌های پتروشیمی منطقه، پروژه های زیست محیطی خوبی تعریف شده و با تلفیق و نگاه یکپارچه به محیط زیست منطقه، هم افزایی بیشتری ایجاد خواهد شد.

انصاری در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به مخاطرات ذاتی واحدهای پتروشیمی و هم جواری آنها در منطقه ماهشهر، تمرکز بر رویکرد پیشگیری و مدیریت ریسک در منطقه را ضروری دانست.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران میباشد. استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Best View in 1024x768